Działalność pozalekcyjna


1. CARITAS
Szkolne koło Caritas liczy 24 wolontariuszy. Zadania koła polegają na pomocy najuboższym kolegom i koleżankom z naszej szkoły jak również na współpracy z Domem Dziecka w Białogardzie. Pierwszą akcją, którą przeprowadziło koło, była Ogólnopolska Akcja Caritas " znicz dla Jana Pawła II", z której dochód przeznaczony będzie na zakup biletów miesięcznych dla naszych uczniów.
2. GAZETKA SZKOLNA
Gazetka " Średniak" to dwumiesięcznik. Podejmowane są w nim tematy dotyczące życia szkoły i internatu. Prezentowane są sukcesy sportowe i osiągnięcia uczniów w różnych dziedzinach.
3. PTTU
Szkolne koło PTTU organizuje grupowe wyjazdy krajowe i zagraniczne w celu poznania życia, kultury i środowiska geograficznego. Młodzież bierze udział w imprezach turystyki pobytowej i wędrownej.
4. PCU
Szkolne koło PCU zrzesza aktualnie 56 osób. Praca w SU PCU koncentruje się m.in. na działalności opiekuńczej prowadzonej w środowisku lokalnym, organizowaniu szkoleń z zakresu udzielania pierwszej pomocy, uczestniczeniu w konkursach i olimpiadach.
5. LOP
Praca w SU LOP polega na szerzeniu wiedzy na temat otaczającego nas środowiska i występujących w nim zagrożeń. Członkowie koła biorą udział w corocznie organizowanych akcjach na rzecz środowiska - " Sprzątanie świata", " Dzień Ziemi". Organizują w szkole obrady DNI EKOLOGII w ramach, których odbywają się seminaria naukowe, konkursy wiedzy ekologicznej oraz rajdy piesze.
6. ZAJĘCIA SPORTOWE
- piłka nożna
- koszykówka
- siatkówka
- rajdy piesze kajakowe
Od nowego roku:
- basen
- lodowisko
7. ZAJĘCIA DLA KLAS WOJSKOWYCH I L. SPORTOWEGO
- obóz narciarski
- nauka pływania
- nauka jazdy na łyżwach - dla l.o. sport.
- spływy kajakowe
Informacja wytworzona przez:
Barbara Koleśnikow-Dyrektor , w dniu:  26‑07‑2006 13:13:09
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Marzena Ciepłuch
email: bip@powiat.kolobrzeg.pl tel.:094 35 476 18 wew. 51 fax: 094 354-46-42
, w dniu:  26‑07‑2006 13:13:09
Data ostatniej aktualizacji:
26‑07‑2006 13:13:09
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie